[rev_slider alias="home-slider"]

فیلم استرچ پالت بند

فروش و تولید استرچ پالت بند در سراسر کشور

شماره دفتر :  ۰۲۱۵۵۷۵۳۰۹۱  –  همراه : ۰۹۱۲۲۰۳۵۱۴۸

StretchFilm Benefits 1580831665 - فروش نایلون حبابدار
12365 - فروش نایلون حبابدار
12365 - فروش نایلون حبابدار

حباب پدیده

تولید کننده نایلون حبابدار ، فروش نایلون حبابدار ، کیسه حبابدار ، قیمت نایلون حبابدار

نایلون حبابدار کیسه ای

تولید و توزیع انواع نایلون ونایلون حباب دار به صورت کاور کیسه و پاکت ، با استفاده از بهترین امکانات برای رضایت مشتری در حباب پدیده
برای تولید و برش انواع نایلون حباب دار (کاور)

نایلون حبابدار درجه ۲

بصورت دو لایه و سه لایه با مواد درجه 2 رنگی از گرماژ 110 الی 250 از عرض 10 الی 250 سانتی متر قابل تولید بوده و مشخصه آن چسب آبی روی رول می باشد. این نوع ضربه گیر از گرانول های بازیافتی پلی اتیلن و مواد آلی و پلیمری دیگر تولید شده و تفاوت آن با انواع دیگر نایلون حبابدار، رنگی بودن زمینه آن می باشد و مشخصه بارز آن چسب آبی روی رول حبابدار می باشد. در این نوع نایلون حبابدار با کمترین هزینه می توانید از جنس و کالای خود محافظت و آن را بسته بندی کنید .

نایلون حبابدار درجه ۱ چاپدار

نایلون حباب دار درشت ، فروش اینترنتی نایلون حبابدار ، نایلون حبابدار ازکجابخرم ، مرکز فروش نایلون حبابداردر تهران ، نایلون حبابدار ضربه گیردولایه ، نایلون پفکی ، قیمت ضربه گیر حبابدار ، قیمت هرمتر پلاستیک حباب دار ، لیست قیمت نایلون حبابدار ، نایلون حباب دار ، پلاستیک حباب دار ، ماسک ، ضدعفونی

محصولات حباب پدیده

تولید کننده نایلون حبابدار ، فروش نایلون حبابدار ، کیسه حبابدار ، قیمت نایلون حبابدار

شرکت حباب پدیده به علت تولید مستقیم و بدون واسطه و قیمت گذاری ارزان تر نسبت به دیگر همکاران می تواند با نازل ترین قیمت ممکنه با کیفیت ترین نوع رول پلاستیک حبابدار . با تضمین کیفیت را در اختیارتان قرار دهد .

قیمت نایلون ضربه گیر بر حسب قیمت مواد اولیه پلی اتیلنی یا همان مواد پتروشیمی گذاشته می شود که بر حسب کیلو گرم قیمت گذاری می شود و به علت وضعیت نابسامان اقتصادی و تغییر قیمت لحظه ای مواد اولیه برای دریافت قیمت دقیق نمونه مد نظرتان با ما تماس حاصل فرماید .

مزایا استفاده از نایلون حباب دار

با توجه به کاربردی که فرد سفارش دهنده دارد می توان کاربرد های گوناگونی برای این نوع نام برد اما اصلی ترین کاربرد های حباب دار عباترند از :

  • یکی از بهترین عایق های حرارتی و صوتی
  • بسته بندی و حمل و نقل راحت تر
  • جلوگیری از کثیفی محصول و یا خرابی آن
  • ضربه گیر برای جا به جایی وسایل و یا تولیدات
  • بسته بندی شیرالات
ارتباط با ما